Vážení mediální - obchodní partneři a umělci! Životní okolnosti ne vždy hrají v náš prospěch. Častokrát také proti nám. A někomu osud namíchá špatné karty už od samého počátku! 
Co s tím? Můžeme se trápit nebo s tím něco udělat. Jedno malé rozhodnutí dokáže způsobit velké změny v životech mnoha lidí. Lidí, kteří už, možná, přestali doufat, že jim život jednou nastaví také přívětivou tvář. 
Charitativní akce Miss Motýlek právě o tom je ale jste to právě vy všichni naši PARTNEŘI co společně s námi pomáháte! Patří Vám obrovské poděkování, je krásné vidět kolik se Vás s podporou sešlo a moc se těšíme na společně strávený GALA večer Miss Motýlek 2018 v Divadle Radost Brno! Barrandov.tv Exkluziv BRNO DOKE eFi Hotel - Apartmány v centru Brna Módní masařka Instinkt Jana Zimčíková Plackovač.czSedmička Romana Daňková Tomáš Klus Westernové městečko Šiklův mlýn LP Photo CZ Monika Bagárová - Oficiální stránka Refli - ready for live- czechdesign Takko Fashion Honza Musil Svatební salón Empatie Cafe Delikana 

Vice o obchodních partnerech na FB stánce Miss Motýlek :) 

Partneři

nadpis partneri 2019

Připravujeme...

 

partneri 2018